BowlRoom

OPEN EVENTS

F*CK NEW YEAR’S EVE PARTY

4 ayrı atmosferi ve müzik kurgusunu sizlerin beğeninize sunuyor olacağız. Yılbaşı gecesi ayrı tarzlarda müzik, dans , show, eğlence ve sayısız alternatife sahip olacaksınız. Farklı insanlar, farklı tarzlar , yılbaşı çekilişi ve şaşırtıcı detaylarla süslü F*CK NEW YEAR EVE’S PARTY için şimdiden kendinizi hazırlayınız.

 • Sıradan olmaktansa olmamayı tercih edenlerden misiniz ? Evet öyleyiz diyorsanız size yeni yıl yaklaşırken ilginç önerilerimiz olacak.

  ► ►►►►►F*CK NEW YEAR’S EVE PARTY ! Sizin için anti yılbaşı gecesi kurguluyoruz.Keyfini beraber çıkarıyoruz. Bildiğimiz yılbaşı partilerinin canı cehenneme..biz bu nedenle anti bir yılbaşı partisi kurgulamaya karar verdik. Her yılbaşı hepimiz çile çekiyoruz. Trafik, Beyoğlu’nun insan kalabalığı, biryerlere yetişme telaşı, şehir magandalarıyla ve apaçilerle macera dolu bir gece geçirip , heryere – herkese adeta mitoz bölünme yaşıyoruz. Bu Yılbaşı da aynı senaryoları yaşayacağız.. ama bunlara değer mi ? Bunun cevabını bu parti verecek. Gece içerisinde 5 mekan dolaşıp kendinize uygun olan atmosferi bulmaya çalışıp, çile çekmeye son diyoruz. Bu partide herkes kendine uygun bir alternatif bulacak ! Bizde parti erken başlıyor.

  ►Biz kimleri arıyoruz ? Biz parti canavarıyız ve kanımız kaynıyor, tarfik bana işlemez, 31 Aralıkta kendimi sokaklara atar , magandalara çalım atarım. Aynı zamanda da apaçiler beni bağlamaz ben partilerim kardeşim diyenleri ! Elektronik müzik sevenler, popüler müzik sevenler, alternatif müzik ve eğlence içinde kaybolmak isteyenler … bir alana sıkışmış olmak istemeyenler bu gece sizin geceniz olacak.

  Bu nedenle 31 Aralık, Salı saatler 00.00 göstermeden birada olacağız ve öpüşüp koklaşıp yeni yıla en iyi girenlerden olacağız.

  3 PARTİ TEK GİRİŞ 4 AYRI ATMOSFER : 4 ayrı atmosferi ve müzik kurgusunu sizlerin beğeninize sunuyor olacağız.

  Yılbaşı gecesi ayrı tarzlarda müzik, dans , show, eğlence ve sayısız alternatife sahip olacaksınız. Farklı insanlar, farklı tarzlar , yılbaşı çekilişi ve şaşırtıcı detaylarla süslü F*CK NEW YEAR EVE’S PARTY için şimdiden kendinizi hazırlayınız.

  ►YILBAŞI ÇEKİLİŞİ : TABLET BİLGİSAYAR CEP TELEFONU CASİO KOL SAATLERİ CASİO DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNASI Ve sürpriz hediyeler. ( Çekilişe 100 TL ve üstü biletliler dahil olacaktır ).

  DEEJAYLER KARAOKE YILBAŞI ÇEKİLİŞİ DANSÇILAR BOWLING BILARDO YILBAŞI YEMEĞİ LİMİTSİZ İÇECEK SEÇENEKLERİ OYUN MAKİNALARI

  ►HERKESE SABAH SICAK ÇORBA VE HERKESE 23.00 / 00.00 ARASI TOPLESS TERASTA SICAK ŞARAP SERVİSİ !

  ► YILBAŞI YEMEĞİ : Şarküteri Tabağı Arasıcak Şefin Özel Hindisi Rokoko Gece yarısı Çorbası

  PROGRAM AKIŞI :

  ►►►► FİTAŞ GİRİŞ VE FUAYE ( 20.00 / 23.00 )

  ►MAGNETICX DEEJAY https://soundcloud.com/magneticx-dj mixcloud.com/Magneticx/

  31 Aralık Salı : Ne mi yapıyorsunuz ? Fitaş Binamıza girdiğinizde parti atmosferinin kurgusu buradan itibaren başlıyor olacak. Sizi geceye hazırlayacak bir MAGNETICX DEEJAY müziğiyle sizi ısıtacak. Karşılama hostesimiz sizi karşılayacak. TOPLESS & BOWL ROOM partisinin bilet satışları asansörlerin önünde kurulan deskte olacaktır. Sizin için değerli ve sürpriz hediyeler hazırladık. Biletinizi aldıktan sonra koçanın bir parçasını çekiliş kutusuna atmayı unutmayın. İlk hedefiniz BOWL ROOM olsun. Bowling, Bilardo, Oyun Makinaları, içki ve tabi ki sizin için özel hazırladığımız yılbaşı menümüzden faydalanınız. Saatler 23.00’ı gösterdiğinde hemen Topless Terasa çıkın !

  ►►►►TOPLESS TERAS ( 23.00 / 00.15 ) Yılbaşı ağacının etrafında müzik dinletisi, sıcak şarap ikramı. Yeni yıla; Taksim Manzarası, çoşkulu bir kalabalık ve iyi niyet dileklerinin yıldızlar altında yapılacağı benzersiz bir başlangıç.

  ►►►►TOPLESS ( 00.00 / 06.00 )

  DEEJAYS :

  ►EMRE ÖĞÜTÇÜ (28 BLACK.FM) http://www.soundcloud.com/plur http://www.mixcloud.com/emreogutcu http://www.28Black.fm/

  ►7-ERHAN ( Erhan Çorumluoğlu ) https://soundcloud.com/erhancorumluoglu https://www.facebook.com/pages/7-Erhan/51319823864?ref=ts&fref=ts

  ►BARIŞ BERGİTEN ( Dinamo 103.8 FM Müzik Direktörü) http://soundcloud.com/bergiten http://twitter.com/Bergiten http://www.myspace.com/bergiten http://www.dinamo.fm/ http://deephouseproposal.blogspot.com/

  ►►►►BOWL ROOM ( 23.00 / 06.00 )

  ► SERDAR AYYILDIZ http://www.serdarayyildiz.com/ http://soundcloud.com/serdar-ayyildiz http://www.facebook.com/serdarayyildizofhttp://twitter.com/serdarayyildiz http://instagram.com/djserdarayyildiz http://www.soulfabrik.com/

  ► HÜSEYİN CEBECİ – Reküsyon / Percusion İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Temel Bilimler Bölümü’nden 1990 yılında mezun olan Hüseyin Cebeci, 1986 yılında Turgay Noyan Orkestrasında davul çalmaya başladı. 1988 de TRT2 “Toplanın Çocuklar Başlıyor” programının yapımını ve sunumunu üstlendi.1989-1995 yılları arasında Barış Manço ile Kurtalan Ekspres ‘de davul, bağlama ve vurmalı sazlar çaldı. 1991 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’ında Şevket Uğurluel’in ” İki Dakika” isimli şarkısında davul çaldı. 1991 de White Night Rock Festival ‘ne Kurtalan Ekpres’le katıldı. 1993 de TRT Barış ile 4×21 Doludizgin Programında müzik ve montaj çalışmalarına katıldı. 1995 de Barış Manço ve Kurtalan Ekspes Japonya Turnesi Live in Japan ‘a katıldı. Yine aynı yıl Nazan Öncel ‘in “Göç” albümünün kayıtlarında bulundu. 1996 da Açık Radyo’da Ağır Aksak ve Uçan Halı Programında Dünya müziği yapımında bulundu. 1997 yılında Mustafa Sandal ile Lokomotif Grubu’nda perküsyon, bağlama çaldı ve vokal yaptı. 1998–2000 yılları arasında Etnik Sentetik Grubunda bulundu. 2001 yılında Uçan Halı Grubu “Dünyadaki İlk Sesler” (Etnik Müzik) de vurmalılar, perküsyon çaldı.

  Aynı sene bu grupla İstanbul Caz Festivali’ne katıldı. Daha sonra bir süre Perküsyon Club, Sabancı Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ritim ve perküsyon dersleri verdi. 2005 de özel derslere devam etti ve Ney Atölyesi kurdu 2006 ‘da “Gülcan Altan-Vedat Sakman Şarkıları” kayıt çalışmalarında bulundu. Yine aynı yıl Kanal Türk’ de sabah programlarına katıldı. Bağlama, Vurmalı Sazlar (Modern ve Etnik), Gitar, Bass Gitar, Davul, Ney gibi birçok müzik enstrumanını çalmakta olan Cebeci, halen Candaş Müzikal Grup ‘da davul ve perküsyon çalmaktadır.

  ► SÜRPRİZ DANS SHOW !

  ► İşletme uygun görmediği kişileri mekana almama hakkına sahiptir.

  ►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►► BİLETLER / İçerikleri : 50 TL 1 Yerli İçki Dahil 100 TL Sınırsız Yerli İçki 150 TL Yemek + Sınırsız Yerli İçki 200 TL Sınırsız Yabancı İçki 250 TL Yemek + Sınırsız Yabancı İçki 600 TL Sınırsız Yerli İçki / LOCA ( max 5 kişi, her + 1 kişi için limitsiz yerli içkide 100 TL, limitsiz yabacı içkide 200 TL fark alınır )

  Tüm seçeneklerde Sıcak Şarap & Sabah Çorba İkramı yapılacaktır !

  REZERVASYON : 0 212 249 05 05

  ►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

  Topless İstiklal Caddesi No:12 Kat:6, 34435

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien